Jak se vyléčit a být vitální přírodní cestou

Tělové a ušní svíce

Kdy svíce vznikly

Čistící a energetické účinky ušních i tělových svíček jsou známé již tisíce let a důkazy byly nalezeny téměř v každé kultuře od počátku civilizace. Přesný původ znám není, ale existuje spousta důkazů o jejich použití. Pacal velký, král Palenque vládl mayské říši. Jeho sarkofág byl nalezen mexickým archeologem Albertem Ruzem v roce 1952. Pozůstatky velkého krále se proslavily posmrtnou maskou Pacala, která ukazuje důkaz, že ušní svíce byly používány i ve starověku. Mayové se velmi zajímali očistou těla i ducha, a vykonávali mnoho rituálů zahrnujících ušní svíčky. Mnohé z těchto šamanských praktik očistných rituálů přetrvalo až do dnešní doby. V současné etapě dějin stále více upínáme pozornost na alternativní a tradiční, osvědčené metody nebo přinejmenším metody, které známe od našich babiček, například když používaly staré noviny stočené do kornoutu a nahoře zapálené, na odlehnutí uší nebo rozpuštění ušního mazu.

tělové a ušní svíce

Jaké mají účinky

Svíce vytahují z těla záněty, cysty, otoky, krevní sraženiny apod. Teplo změkčuje v těle nahromaděný maz a vytahuje jej z těla ven. Podpoří proudění lymfy a obnovení toku energie v místě aplikace. Plamen čistí i jemnohmotná energetická těla (auru) od negativních energii a emocí. Celý proces působí jak na fyzické úrovni, tak na bioenergetické. Svíčkování uvolňuje energetické bloky a tím spouští samoléčebný proces organizmu. Čakrové svíce působí také svou barevnou vibrací.

TĚLOVÉ SVÍCE ZLEPŠUJÍ PSYCHIKU A PŮSOBÍ RELAXAČNĚ. DÁVAJÍ NÁM PROSTOR KE ZKLIDNĚNÍ A K PŘEMÝŠLENÍ O PŘÍČINÁCH ŘEŠENÉHO PROBLÉMU.

Jak svíce fungují

Při hoření svíce se teplem uvolňují škodliviny a komínovým efektem (způsobeným podtlakem) jsou z těla vytahovány přes kůži ven. Hořením se ve svíčce vnitřní prostor naplní dýmem a vytvoří se podtlak. Ten vytáhne dým, který se dostal na dno komína svíčky. Podtlak a takto vytvořená tahová síla protlačí dým přes pokožku do podkožního vaziva, aby tam účinná látka navázala na sebe škodliviny. Ty se usazují na studenou vnitřní stěnu svíčky. Dochází k přeměně skupenství. Svíčka tímto způsobem napomáhá likvidaci zánětu v organismu a přispívá k celkové regeneraci těla. Zároveň se rozpouští energetické blokády, zvyšuje se množství proudící energie, a tím se spouští samoléčebný proces organismu.

Velkou předností této starověké léčebné metody je, že rozpustí i zastaralé a zaschlé usazeniny a vytáhne je na stěny svíčky. Ošetřování svíčkou má na fyzické úrovni silné uvolňující a detoxikační účinky. Na psychické úrovni rozpouští duševní napětí, strachy, pomáhá relaxovat a uklidňuje. Na mentální úrovni pomáhá odstraňovat negativní myšlenky a dává tak prostor k přemýšlení o příčinách řešeného problému. Svíce jsou vyráběny ručně a jsou speciálně energetizovány.

jak tělové svíce fungují

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *