Jak tělové a ušní svíce aplikovat a na co si dát pozor

jak svíce aplikovat

Důležitá upozornění jak svíce aplikovat

Připravte svíci s gázou, zápalky, malou nádobku s vodou a pinzetu. Doporučuji pustit si relaxační či meditační hudbu. Tělové svíce přikládáme intuitivně na různá místa na těle. Přikládáme je také na místa, která označíte jako střed bolesti. V případě párových orgánů jako uši nebo ledviny je třeba ošetřit svíčkou oba orgány, mělo by se začínat levým. Můžete použít buď jednu svíčku na každý orgán nebo svíčkování rozdělit na poloviny. Svíčkování můžete provádět vleže i vsedě, a to tak, aby svíce vždy hořela ve svislé poloze. Nejdříve vypijeme 2dcl čisté vody, aby nečistoty z organismu mohly být odplaveny. Místo, na které budeme přikládat svíci jemně promasírujeme ve směru hodinových ručiček. Svíci zapálíme a přiložíme na dané místo, držíme ji zlehka, nemačkáme, ve svislé poloze ukazováčkem a palcem ruky. Svíčku musíme přiložit tak, aby při jejím hoření dým neunikal spodem svíce – lehce ji přitlačíme přes gázu nebo ubrousek ke kůži. Ohořelou svíci – zbytek plátna, průběžně odebíráme pinzetou do nádobky s vodou. Svíci necháme dohořet k vyznačenému proužku a potom ji uhasíme v nádobce s vodou.  Po svíčkování je vhodné vypít sklenku vody, a zároveň doporučit dostatečné pití vody i následně.

Svíčkování je uklidňující procedura. Je důležité sledovat reakce svíčkovaného. Jakmile v místě aplikace ucítíte příliš velký tah či jiné nepříjemné vjemy (bývá výjimečně), posuňte svíci i s gázou o kousek dál, případně ukončete svíčkování.

Svíce nepoužívejte na sliznice, do otevřených ran, v oblasti srdce, vrchní části hlavy (korunní čakra). Nepoužívejte při alergii na včelí produkty.

Na odpad nesaháme, je toxický. Zbytek svíce vždy zlikvidujeme (ideálně spálením), abychom zničili veškeré negativní energie a toxiny, které svíce absorbovala. Po aplikaci si dobře umyjeme ruce.

svíčkování

BEZPEČNOSTNÍ PRAVIDLA

Při aplikaci dbejte všech bezpečnostních pravidel pro práci s otevřeným ohněm! Ošetření svíčkou svěřte ideálně druhé osobě.

SVÍČKOVÁNÍ U DĚTÍ

Miminka a děti do 3 let můžete svíčkovat nejlépe ve spánku. Starší děti mají svíčkování velmi rády a užívají si klidu a času, který jim rodiče věnují. Na děti svíčky působí velmi zklidňujícím dojmem.

CO NÁM ŘÍKÁ DIAGNOSTIKA OBSAHU SVÍCE

Jemný prášek ze svíce vykazuje obsah škodlivin – bakterie, otoky apod. Pokud najdeme v prášku hrudky – podle zbarvení lze určit jejich původ, problém nemoci, který se v organismu vyskytuje. Žluté až zelené hrudky – hnis, růžové a červené – krevní sraženiny a tromby, šedé a černé představují kameny a písek. Po několika aplikacích jsou hrudky menší.

NA JAKÉ POTÍŽE SVÍCE POUŽÍVAT

Svíce můžete používat na jakékoliv zdravotní potíže u dospělých i dětí, včetně nachlazení. Dále k tišení a odstranění bolestí včetně migrén, pročištění organismu, léčbě uší, zmenšení až odstranění otoků, modřin, zmírnění zánětů, zmenšení cyst (až vymizení), úleva od negativních emocí, zmírnění stresu, nespavosti a mnoho dalšího.  Na jeden problém použít během 24 hodin maximálně 3 svíce, preventivně jedna svíce jednou týdně, očistný proces (detoxikace organismu), jedna svíce obden 5 – 7x.

Upozornění – Aplikace svící nenahrazuje péči lékaře. Účinky svíce pozitivně napomáhají léčbě. Svíce jsou určeny výhradně k zevnímu použití. Při aplikaci dbejte všech předpisů pro práci s otevřeným ohněm. Za případné vzniklé škody neručíme. Skladujte v suchu. Ruční výroba, 100% přírodní produkt.

SLOŽENÍ: Bavlněné  plátno, včelí vosk, kurkuma.

Svíce nabízíme jak v balení po 8ks, kde najdete všechny čakrové tělové svíce, tak po jednotlivých kusech a v jednotlivých barvách. Samozřejmostí je možnost vytvoření si vlastního výběru balení v kombinaci s jinými typy tělových a ušních nebo očistných tělových svící.

Baleno v pevných krabičkách.

One reply on “Jak tělové a ušní svíce aplikovat a na co si dát pozor

  • Vlaďka Josefi

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou barvu svíce použít např. na ledviny a při nadměrném stresu. Nebo lze svíce libovolně přikládat bez ohledu na barvu?

    Odpovědět

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *