OBALY ECOEASY WRAP

Jedinečné zero waste voskované ubrousky
EcoEasy Wrap

Opakovaně použitelné a omyvatelné ručně vyráběné voskované ubrousky jsou skvělými pomocníky pro každou domácnost. Budete překvapení jejich širokým využitím, můžete do nich zabalit sýr, přikrýt misku či talíř s potravinami a takto vše snadno uchovávat v ledničce.

Omyvatelné a čistě přírodní
EcoEasy Wrap

Obaly jsou omyvatelné, můžete je používat znovu a znovu. Kouzlo EcoEasy Wrap je v povoskovaném povrchu, díky kterému je obal omyvatelný a drží tvar, který potřebujete.

Zabalí svačinu, poslouží jako víčko
EcoEasy Wrap

Do obalů EcoEasy Wrap zabalíte svačinu do školy nebo do práce, poslouží k zakrytí mísy nebo talíře, skvěle se hodí k zabalení kusu sýra, banánu nebo jablka na výlet, a dokonce z nich vytvoříte i kapsičku na oříšky nebo sušenky.

Různé barvy a vzory
EcoEasy Wrap

Můžete vybírat z nejrůznějších barev a motivů. Speciálně nabízíme obaly z certifikované biobavlny s květem života, dále dětské motivy, motivy se srdíčky, květinové a pánské motivy a mnoho dalších originálních a krásných vzorů na kvalitních látkách od světových návrhářů.

Květ života
EcoEasy Wrap

Květ života je jeden z nejvýznamnějších symbolů posvátné geometrie. Vychází ze symbolu vesica piscis, který znázorňuje okamžik prvotního impulzu Stvoření. Květ života zobrazuje základní matrici stvoření prostoru, času a všech forem, a také provázanost a jednotu veškerého existujícího života.

Mít zodpovědnost vůči vlastnímu zdraví a k ochraně planety je výzva pro lidstvo

EcoEasy Wrap

Vyměňte jednorázové obaly za přírodní EcoEasy Wrap,
které můžete používat znovu a znovu.