Omyvatelný přírodní obal na potraviny – EcoEasy Wrap

Přírodní obal EcoEasy Wrap

Pro zdravější život vaší rodiny a planety ❤

 

Opakovaně použitelné a omyvatelné ručně vyráběné přírodní obaly jsou skvělými pomocníky pro každou domácnost. Budete překvapení jejich širokým využitím, můžete do nich zabalit sýr, přikrýt misku či talíř s potravinami a takto vše snadno uchovávat ledničce. Náš voňavý eko obal je ideální na zabalení svačiny do školy, do práce nebo na výlet a zároveň prakticky poslouží jako prostírání při jídle. Včelí vosk se vyznačuje antibakteriálními a konzervačními účinky zajišťující trvanlivost a čerstvost potravin.

Přírodní obaly drží přesně takový tvar, který potřebujete, příjemně voní a velmi dobře vypadají. Je radost naše obaly používat a věříme, že si je zamilujete pro jejich výjimečnost. Mohou být skvělým dárkem pro Vaše blízké.

VYMĚŇTE TOXICKÉ A NEVZHLEDNÉ PLASTOVÉ SÁČKY ZA NAŠE KRÁSNÉ, VOŇAVÉ A EKOLOGICKÉ

SLOŽENÍ: Kvalitní bavlněné plátno, včelí vosk, přírodní pryskyřice, jojobový olej.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Obaly nesmí přijit do kontaktu s horkou vodou ani s teplými potravinami. V případě znečištění otřete povrch vlhkým hadříkem, omyjte studenou vodou, v případě potřeby ekologickým čisticím prostředkem a nechte dostatečně proschnout na vzduchu. Obal je opakovatelně použitelný a při běžném používání vydrží přibližně jeden rok i více. Na obalu se časem vytvoří patina, což je běžné. Pokud by se vám povoskovaný povrch porušil, nahřejte jej na několik sekund nad horkou vodou a čistými prsty porušené místo uhlaďte. Při této úpravě dbejte na to, aby byl obal i vaše ruce 100% čisté. Obaly nežehlit, nedávat do horké trouby, do mikrovlnné trouby a neumývat v myčce.

Můžete vybírat z nejrůznějších barev a motivů. Speciálně nabízíme obaly z certifikované biobavlny květem života, dále dětské motivy, motivy se srdíčky, květinové a pánské motivy a mnoho dalších originálních vzorů na kvalitních látkách od světových návrhářů.   

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *