TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCE

Jaké mají tělové a ušní svíce učinky?

Svíce vytahují z těla záněty, cysty, otoky, krevní sraženiny apod. Teplo změkčuje v těle nahromaděný maz a vytahuje jej z těla ven. Podpoří proudění lymfy a obnovení toku energie v místě aplikace. Plamen čistí i jemnohmotná energetická těla (auru) od negativních energií a emocí. Celý proces působí jak na fyzické úrovni, tak na bioenergetické. Svíčkování uvolňuje energetické bloky, a tím spouští samoléčebný proces organizmu. Čakrové svíce působí také svou barevnou vibrací.

svíčkování

Jak tělové a ušní svíce fungují

Při hoření svíce se teplem uvolňují škodliviny a komínovým efektem (způsobeným podtlakem) jsou z těla vytahovány přes kůži ven. Hořením se ve svíčce vnitřní prostor naplní dýmem a vytvoří se podtlak. Ten vytáhne dým, který se dostal na dno komína svíčky. Podtlak a takto vytvořená tahová síla protlačí dým přes pokožku do podkožního vaziva, aby tam účinná látka navázala na sebe škodliviny. Ty se usazují na studenou vnitřní stěnu svíčky. Dochází k přeměně skupenství. Svíčka tímto způsobem napomáhá likvidaci zánětu v organismu a přispívá k celkové regeneraci těla. Zároveň se rozpouští energetické blokády, zvyšuje se množství proudící energie, a tím se spouští samoléčebný proces organismu.

Velkou předností této starověké léčebné metody je, že rozpustí i zastaralé a zaschlé usazeniny a vytáhne je na stěny svíčky. Ošetřování svíčkou má na fyzické úrovni silné uvolňující a detoxikační účinky. Na psychické úrovni rozpouští duševní napětí, strachy, pomáhá relaxovat a uklidňuje. Na mentální úrovni pomáhá odstraňovat negativní myšlenky a dává tak prostor k přemýšlení o příčinách řešeného problému.

jak tělové svíce fungují
jak svíce aplikovat

Jak tělové svíce aplikovat

Nejdříve vypijeme 2dcl čisté vody, aby nečistoty z organismu mohly být odplaveny. Doporučuji pustit si relaxační či meditační hudbu, svíčkování je příjemná a uklidňující procedura. Místo, na které budeme přikládat svíci jemně promasírujeme ve směru hodinových ručiček. Připravte svíci s gázou, zápalky, malou nádobku s vodou a pinzetu.  Tělové svíce přikládáme intuitivně na různá místa na těle. Přikládáme je také na místa, která označíte jako střed bolesti. V případě párových orgánů jako uši nebo ledviny je třeba ošetřit svíčkou oba orgány, mělo by se začínat levým. Můžete použít buď jednu svíčku na každý orgán nebo svíčkování rozdělit na poloviny. Svíčkování můžete provádět vleže i vsedě, a to tak, aby svíce vždy hořela ve svislé poloze. Svíci zapálíme a přiložíme na dané místo, držíme ji zlehka, nemačkáme, ve svislé poloze ukazováčkem a palcem ruky. Svíčku musíme přiložit tak, aby při jejím hoření dým neunikal spodem svíce – lehce ji přitlačíme přes gázu nebo ubrousek ke kůži. Ohořelou svíci – zbytek plátna, průběžně odebíráme pinzetou do nádobky s vodou. Svíci necháme dohořet k vyznačenému proužku a potom ji uhasíme v nádobce s vodou.  Po svíčkování je vhodné vypít sklenku vody, a zároveň doporučit dostatečné pití vody i následně.

Na jaké potíže tělové svíce používat

Svíce můžete používat na jakékoliv zdravotní potíže u dospělých i dětí, včetně nachlazení. Dále k tišení a odstranění bolestí včetně migrén, pročištění organismu, léčbě uší, zmenšení až odstranění otoků, modřin, zmírnění zánětů, zmenšení cyst (až vymizení), úleva od negativních emocí, zmírnění stresu, nespavosti a mnoho dalšího. Na jeden problém použít během 24 hodin maximálně 3 svíce, preventivně jedna svíce jednou týdně, očistný proces (detoxikace organismu), jedna svíce obden 5 – 7x.

Upozornění – Aplikace svící nenahrazuje péči lékaře. Účinky svíce pozitivně napomáhají léčbě. Svíce jsou určeny výhradně k zevnímu použití.

Složení

Kvalitní bavlněné  plátno, včelí vosk, kurkuma. Ruční výroba, 100% přírodní produkt.

Ručně vyráběné svíce nabízíme jak v sadě po 8ks, kde najdete všechny čakrové tělové svíce, tak po jednotlivých kusech a v jednotlivých barvách. Samozřejmostí je možnost vytvoření si vlastního výběru balení v kombinaci s jinými typy tělových a ušních nebo očistných tělových svící. Baleno v pevných dárkových krabičkách.

Mít zodpovědnost vůči vlastnímu zdraví a k ochraně planety je výzva pro lidstvo

Tělové a ušní svíce